menu

Shëndeti dhe Wellness

Shëndeti dhe Wellness

Sport, Fitness, Shëndetësisë, palestër dhe shumë më tepër

 

Christmas Fitness Dance

Christmas Fitness Dance

Një pabesueshme valle coreography palestër i Dëshira ime e vetme nga Britney Spears

Leg Machines: se si të përdorin

Leg Machines: se si të përdorin

Nëse ju vetëm të nënshkruar deri në nivel palestër dhe nuk e di ku të fillojë, ju jeni duke kërkuar në tutorial për ju!

excercises bicep për masë

excercises bicep për masë

Këtu janë 3 ushtrimet më të mira që të përqëndrohet në biceps për të shtuar pas rreshtave tuaja dhe pulldowns.

Përdorni këto dhe për të ndërtuar sy-popping masë!

Excercises për bigginer: muskujt 8

Excercises për bigginer: muskujt 8

A jeni duke menduar në lidhje me sculpting muskujt tuaj por nuk e di ku të fillojë? Kjo është e drejtë tutorial për ju: Ndërtesa 8 muskujve ushtrime për fillestar.

Sot trajneri juaj është Mike Chang, Ndjekin atë dhe të shkojnë!

32 minuta kardio pa pajisje

32 minuta kardio pa pajisje

Puna dhe angazhimet mijë do të përjashton mundësinë e praktikuar sportin, shkoni në palestër ose pishinë? Mos e humbni shpresën, me këto minuta 32 e kardio ju mund të merrni Rezultatet e mahnitshme në një kohë të shkurtër, ju vetëm duhet një këmbëngulje pak. Le të së bashku se si!

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×