menu

Games

Videogames, Cards, truket Magician dhe shumë më tepër

 

Dribbling tutorial për NBA 2K17

Mashtrim i pabesueshëm për ndeshjet e shportës tuaj

NBA 2K17 është një pasardhës i NBA 2K, pasardhësi i NBA 2K16 i disponueshëm në PlayStation 3, PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox 360 dhe Xbox One.

Për fansat e zhanërve është sigurisht më e mira lojë basketboll Kjo është luajtur nga miliona lojtarë në të gjithë botën, nga shtetet e bashkuara, nga basketbolli në vendet e largëta.

Falë këtij udhezimi ne do të jemi në gjendje të zbulojmë sekretet që të kemi sukses në çdo driblim dhe të shkojmë në shportë të pashqetësuar.

Rritni shanset për të fituar ndeshjen tuaj të ardhshme me këtë tutorial fantastik dhe bëheni më të mirët!

Lini një koment

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×