menu

Games

Videogames, Cards, truket Magician dhe shumë më tepër

 

Të gjitha truket e FIFA 17

Tutorial definitive e FIFA 17

Tutorial më të plotë në kryevepër sportive EA, Fifa 17, dhe lëvizjet e lojtarëve të tu do të kenë asnjë sekretet.

tricks 75 që do t'ju lejojë të bëjë asgjë me tuaj të ekipit, feints, truket me topin për të fituar, por edhe vetëm spektakolare, për të bërë çdo ndeshje me vlerë duke luajtur.

Hypnotize mbrojtjen tuaj kundërshtar, shënoi absurde, ose në mënyrë efektive të mbrojtur fiton tuaja.

Falë gjithnjë realiste FIFA 17, Lojtarët tuaj do të jetë në gjendje për të bërë pikërisht atë që futbollistët e vërtetë të bërë gjatë ndeshjeve dhe ndoshta edhe më shumë.

Lini një koment

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×