menu

Ushqim

Ëmbëlsira, biskota, enët e shijshme dhe shumë më tepër

 

Cookies Krishtlindjeve

Cookies Krishtlindjeve

Era e kanellë dhe xhenxhefil do të ju kujtoj se është e Krishtlindjeve

Frikshme shtytje pops!

Frikshme shtytje pops!

Fëmijët Cute t'ju tregojë një trajtojnë të mahnitshme halloween

tortë shalqi! Gati për verë

tortë shalqi! Gati për verë

shuarje freskuese dhe etje, The shalqi është excellence fruta verore par!

Nuk ka asgjë si ai në një ditë të nxehtë, por kjo është edhe më e vështirë që të ketë vetëm një fetë në qoftë se kjo ishte një tortë!

Po, ju keni lexuar se e drejtë, sepse sot ne propozojmë një "Tutorial-trick": Një tortë e ëmbël maskuar si një shalqi!

Gatuaj makarona përsosur me Gordon Ramsay

Gatuaj makarona përsosur me Gordon Ramsay

Gordon Ramsay, Multi-Michelin luajti kuzhinier dhe yllin e ekranit të vogël, do të mësojnë truket e tregtisë!

Sot ne do të hyjë në kuzhinë e tij për të mësuar se si të gatuaj engjëll i përsosur flokët makarona. A jeni në sobë? Në rregull!

Një shumë e "nxehtë" cake lavë çokollatë

Një shumë e & quot; hot & quot; chocolate cake lava

Bukur për të parë, e shijshme me shije: Kjo chocolate cake lava ëmbëlsirë është me të vërtetë magjike! Ann Reardon shpjegon hap pas hapi se si të gatuaj këtë cake nxehtë dhe të ftohtë! Këtu për ju një tutorial ëmbël, me të vërtetë e mahnitshme për të saj "magji"Dhe shtoi lavë.

Si për të bërë karbonara vërtetë

Si për të bërë karbonara vërtetë

Një nga tema më e diskutuar në këtë botë është: Cila është e vërtetë Carbonara? E pra, kjo video do të ju tregojnë të vërtetën!

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×