menu

Beauty - & - Fashion

Beauty & Fashion

Make up, rroba, qime, thonjtë dhe shumë më tepër

 

look Pink njëngjyrësh

Koherenca është gjëja më e rëndësishme për një vështrim të përsosur

Për një vështrim të pabesueshme pa ekseset përdorni një nuancë të vetme është e vërtetë e rëndësishme.

Sot ne do të shohim së bashku se si të ketë një vështrim fantastike duke shprehur feminility tonë për gjithçka. rozë është një ngjyrë që ne të gjithë dashuri, sepse ajo shpreh në një mënyrë unike ëmbëlsi tonë dhe pasioni ynë.

Pasion e kuqe dhe bardhësi e bardhë që përzierje themself në dy shpirtrave të ndara, por të bashkuar. Një vështrim për të përditshme, si dhe për të ditëve të kaluara në zyrë.

Një grim që do të bëjë që ju duken më të butë dhe të butë, por në të njëjtën kohë joshës dhe i gatshëm për një darkë me partnerin tuaj.

Çfarë je duke pritur? Vetëm klikoni në video dhe për të gjetur pamjen e duhur për ditët e nxehta të pranverës.

Lini një koment

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×