menu

Beauty - & - Fashion

Beauty & Fashion

Make up, rroba, qime, thonjtë dhe shumë më tepër

 

Mermaid bishtalec

Pamjen Magjia e mermaids në flokët tuaj

Mermaids janë krijesa magjike dhe misterioze, në imagjinatën e përbashkët dhe legjendat Irresistible For Men detit.

Kënga e tyre hutuar komandantët dhe shtrirë udhëtimin f Ulysse për Itaca.

Sekreti i tyre ishte duke kënduar, por i bardhë i tyrelëkurëdhe tyre flokët e mëndafshtë i bëri ata të parezistueshëm.

Në sajë të këtë tutorial ju do të mësoni se si të bëjnë një bishtalec të bukur ashtu si ajo e sirenave që do t'ju japë një vështrim të papërmbajtshëm.

Enchants detarë si një sirenë e vërtetë, në sajë të këtë video ju nuk do të duhet për të kënduar.

Lini një koment

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×