menu

Beauty - & - Fashion

Beauty & Fashion

Make up, rroba, qime, thonjtë dhe shumë më tepër

 

Duken si Maddie Ziegler

Një mahnitshme përbëjnë vetëm për ju

"Madison Nicole Ziegler, i njohur thjesht si Maddie Ziegler ka lindur në Pitsburg, shtator 30, 2002 dhe ajo është një balerin SHBA, aktore dhe model.

Ajo është e njohur për paraqitjen e saj në gjashtë videove muzikore të këngëtares australiane Sia, domethënë llambadar, Big Girls Cry, elastik Zemra, trillime të lirë dhe më i madhi.

Ajo është konsideruar nga koha revistës amerikane në mesin e botës më adoleshencë me ndikim në të dy 2015 dhe 2016, si dhe duke qenë ndër valltare më të paguara në botë.

Sot, në sajë të këtij tutorial, ne do të zbuloni sekretet e parë të saj dhe se si për të marrë atë bukuri dhe freski në sajë të mashtrimeve të vogla dhe të thjeshta!

Çfarë je duke pritur? Watch this tutorial mahnitshme tani dhe revolucionarizojnë sy tuaj! "

Lini një koment

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×