menu

Beauty - & - Fashion

Beauty & Fashion

Make up, rroba, qime, thonjtë dhe shumë më tepër

 

look Pink njëngjyrësh

look Pink njëngjyrësh

Koherenca është gjëja më e rëndësishme për një vështrim të përsosur

style Katy Perry

style Katy Perry

Ndoshta ju nuk do të puth një vajzë, por të gjithë duan të të puth ...

Buzëkuq Art

Buzëkuq Art

Buzët e tua janë një kanavacë të përsosur

Si të ketë një hairstyle French Twist

Si të ketë një hairstyle French Twist

Çdo grua duhet të dini se si të bëjnë një klasik kthesë French: Një stil që vepra të mëdha, qoftë për ditë ose për mbrëmje, kjo hairstyle është elegante dhe të rafinuar, Ideal për më Raste glamourn!

hairstyle Anna Coronation nga ngrira

Anna & # 039; s hairstyle Coronation nga ngrira

qime Pretty është e bukur, me kurorëzim Frozen Anna: Ajo do të jetë një hairstyle bukur dhe fëmija juaj do të çmendem për këtë!

Kim Kardashian Style Makeup

Kim Kardashian Style Makeup

A keni ëndërruar ndonjëherë të kërkuar si e bukur dhe sexy Kim Kardashian? A keni menduar ndonjëherë të jenë të frymëzuar nga sy e saj make-up?

Ky tutorial super do t'ju tregojë të gjitha sekretet e saj përbëjnë!

Përbëjnë të jetë ylli i PROM

Përbëjnë të jetë ylli i PROM

Çfarë jeni duke kërkuar për? Një shumë look tërheqës për premtimet tuaja? Ky tutorial është ajo që është e drejtë për ju! Ju gjeni se si për të arritur një sexy dhe e bukur make-up shikoni për premtimet. Kënaquni!

Merrni një bronxi dhe theksoi sy

Merrni një bronxi dhe theksoi sy

Perfect për verë ose të ju jap një vështrim autentike dielli-puthi gjatë dimrit: The bronzi make-up jep një përskuqje të veçantë!

gabimet e zakonshme për të shmangur në make-up

gabimet e zakonshme për të shmangur në make-up

A ndihen të pasigurt me grim? Ju duhet për të marrë më shumë familjaritet me eyeshadows, lapsa dhe bojë për vetulla? Atëherë kjo është punë praktike për ty! Këtu janë gabimet për të shmangur për një përsosur make-up.

 

Bashkohu Top video tutorial

 

 

×