мени

Здравје и убавина

Здравје и убавина

Спорт, фитнес, здравје, фитнес и многу повеќе

 

Божиќ фитнес танц

Божиќ фитнес танц

Неверојатна coreography фитнес танц на Мојата единствена желба од страна на Бритни Спирс

како да има секси задник

како да има секси задник

Што си ја купил тесни панталони, но мислите дека тие не се добри за вас ... види ова видео

Bicep вежби за масовно

Bicep вежби за масовно

Тука се 3 најдобрите вежби кои се фокусираат на бицепс да додадете по вашите редови и pulldowns.

Користете ги овие и да се изгради око-пукање маса!

Вежби за bigginer: мускулите 8

Вежби за bigginer: мускулите 8

Дали сте размислување за sculpting вашите мускули но не знам од каде да почнам? Ова е туториал за вас: 8 мускулите градење на вежби за почетници.

Денес е вашиот тренер Мајк Чанг, Да го следи и да си одат!

32 минути кардио без опрема

32 минути кардио без опрема

Работата и обврските на илјади ќе исклучува можноста за вршење на спортот, одам на фитнес и базен? Не очај, со овие 32 минути кардио може да се добијат неверојатни резултати за кратко време, вие само треба малку упорност. Ајде сите заедно како!

 

Зачлени Топ Видео Почетен курс

 

 

×