мени

игри

Видео игрите, картички, волшебник трикови и многу повеќе

 

Дриблинг туториал за НБА 2K17

Неверојатен трик за вашата кошничка натпревари

НБА 2K17 е НБА 2K наследник, достапни НБА 2K16 наследник на PlayStation 3, PlayStation 4, Microsoft Windows, 360 Xbox и Xbox Еден.

За љубителите на овој жанр е, секако, најдобро кошаркарски натпревар некогаш направени, ова е игра од страна на милиони играчи од целиот свет, од САД, кошарка дом на Далечниот Исток.

Благодарение на ова упатство ќе биде во можност да се откријат тајните за успех во било кој од нашите дриблинг и да одат во кошница непречено.

Зголемување на шансите за победа следната својата игра со овој фантастичен упатство и да стане најдобар!

Остави коментар

 

Зачлени Топ Видео Почетен курс

 

 

×