мени

Убавина - & - Мода

Убавина и мода

Шминка, облека, коса, нокти и многу повеќе

 

Изгледа како Maddie Ziegler

Неверојатна сочинуваат само за вас

"Медисон Никол Ziegler, познат едноставно како Maddie Ziegler е роден во Питсбург, Септември 30, 2002 и таа е американски танчерка, актерка и модел.

Таа е позната по нејзиното појавување во шест музички спотови на австралиската пејачка Sia, имено, лустерот, големи девојки Cry, виткаат срце, евтини возбудувања и најголем.

Тоа се смета од страна на списанието Time САД меѓу најпознатите светски влијателни тинејџерите и во двата 2015 2016, како и да биде меѓу повеќето платени танчери во светот.

Денес, благодарение на овој туторијал, ќе ги открие тајните на нејзиниот изглед и како да ја добиете убавина и свежина благодарение на мали и едноставни трикови!

Што чекаш? Види оваа неверојатна туториал сега и да го револуционизира вашиот изглед! "

Остави коментар

 

Зачлени Топ Видео Почетен курс

 

 

×